FİTSALA

HAKKIMIZDA

FitsAla;

Alanında birçok başarıya imza atmış diyetisyenleri, dünya mutfağı ve yöresel yemek kültürüne hakim 25 yıllık deneyimli mutfak ekibi ile diyet yapmak, sağlıklı beslenmek isteyen herkese Ankara’da hizmet veren bir diyet mutfağıdır.

Sağlıklı ve düzenli beslenmenin önemini göz önünde bulunduran FitsAla, bu alanda hizmet veren diyet mutfaklarının dışında, birçok ülkenin yemek kültürünü ve yöresel yemek lezzetlerini diyet listelerine uyarlayarak, kişiye özel menüler hazırlayarak evlerinize, iş yerlerinize bu lezzetleri servis etmektedir.

FitsAla olarak, zamandan tasarruf etmek, kilo vermek ve de damak zevkinden vazgeçmek istemeyenler için Ankara’nın her bölgesine hizmet vermekteyiz.

Kişiye Özel Diyet Paketleri Sadece FitsAla'da

%

Ortalama Kilo Kaybı

%

Ortalama Yağ Kaybı

%

Kilo İstikrarı

%

Kazanılan Kas

Betül Akçay

Diyetisyen

Diyetisyen Betül Akçay Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ve FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİN PROBİYOTİK BESİNLER HAKKINDA BİLGİ VE DÜZEYİNİN VE TÜKETİM DURUMUNUN BELİRLENMESİ konulu tez çalışması ve VEGAN BESLENMENİN SAĞLIK ÜZERİNE ETKİLERİ, SAFRA KESESİ HASTALIKLARI konulu seminer sunumlarını tamamlayarak 2020 yılında başarıyla mezun oldu. Eğitim süreci boyunca Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Enfeksiyonu,Onkoloji,Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi,Samsun Gazi Hastanesi ve çeşitli Halk Sağlığı Merkezleri’nde klinik,poliklinik ve kurum stajlarını tamamladı. İstanbul Medicana Health Group Bariatrik Cerrahi, Diyetisyen Elif Şahin Beslenme ve Danışmanlık Merkezi, Galatasaray Spor Klubü Futbol Akademisi Diyetisyeni Gökhan Çelik Beslenme ve Danışmanlık Merkezi,Samsun Mislina Diyet Yemekleri Firması’nda gönüllü staj yaptı. Bariatrik Cerrahi, Sporcu Beslenmesi, Beslenme ve Psikoloji, Anne ve Çocuk Beslenmesi seminerine ve 9.Ulusal Kardiyoloji Kongresi’ne katıldı.Ayrıca Diksiyon Seminer ve Eğitimi’ne katıldı. Şu anda FitsAla üyelerinin kişisel danışmanlığını yapmakla beraber FitsAla mutfak ekibinde diyetisyen olarak görev yapmaktadır.

Sabiha Nurcan Kurt

Diyetisyen

Diyetisyen SABİHA NURCAN KURT Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden SAĞLIKLI YAŞAMDA ANTİOKSİDANLARLA BESLENMENİN ÖNEMİ konulu tez çalışması ve GUT ARTİRİTİ VE TIBBİ BESLENME TEDAVİSİ , GASTROİNTESTİNAL SİSTEM KANSERLERİNDE BESLENME VE MALNÜTRİSYON konulu seminer sunumlarını  tamamlayarak 2020 yılında başarıyla mezun oldu. Eğitim süreci boyunca Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi, Kardiyoloji Kvc Servis , Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bafra Devlet Hastanesi ve çeşitli Halk Sağlığı Merkezlerinde  klinik,poliklinik ve kurum stajlarını tamamladı. İstanbulda çeşitli özel tıp merkezlerinde gönüllü staj yaptı. Bariatrik Cerrahide Beslenme ve Cerrahi Komplikasyon Yönetiminde Tıbbi Beslenme Tedavisi ve Vaka Sunumu , Spor Gruplarına Göre Beslenme ve Vaka Sunumu, Kanser Hastalarında Beslenme , Diyabette Mellitus ve Tıbbi Beslenme Tedavisi, Bariatrik Cerrahi Sonrası Geri Kilo Alımı, Gebelik Döneminde Beslenme , Tiroid Hastalıklarında Beslenme, Çocuk ve Ergen Beslenmesi seminerlerine katıldı. Ayrıca Neuro Lınguıstıc (NLP) konulu eğitim proramına katıldı . Şu anda FitsAla üyelerinin kişisel danışmanlığını yapmakla beraber FitsAla mutfak ekibinde diyetisyen olarak görev yapmaktadır.

× Whatsapp